<
0537 245 4342
info@SEOYener.com

MISYONUMUZ

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli gelistirerek müsteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karsilamak, Güçlü bir iletisim ile tüketicimizle aramizda duygusal bir bag olusturmak ve müsteri sadakatini saglamak, Yurt içi ve yurt disinda müsteri agini büyüterek en çok tercih edilen lider yazilim sirketi olmak, rekabet gücümüzü ve kârarliligimizi arttirmak. Yazilim dünyasina SEOYENER’in imzasini atmaktir.

VIZYONUMUZ

SEOYENER, çaliisanlariyla birlikte sürekli gelismeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak müsterilerini memnun etmeyi amaçlar. Iste bu nedenle rakiplerinin örnek aldigi,  müsterileri, çözüm ortaklari, çalisanlari için güvenilirlik, devamlilik ve sayginlik simgesi olmayi hedefler.

HAKKIMIZDA

SEOYENER Sirketini 2002 yilinda HOLLANDA da hayata geçirdik. Hollanda da yazilim ve bilisim sektöründe büyük islere imzamizi atip, 2017 yilinin Nisan ayin da TÜRKIYE de ofis açma karari aldik. Islerimize güç katmak ve TÜRKIYE’nin de yazilim konusun güçlenmesini amaç edindigimiz için TÜRKIYE de müsteri memnuniyetinin yer aldiigi hizmet felsefesi ile SEOYENER’in rakiplerinden farklilastirmaktadir. Yasama yeni bir vizyon getirme anlayisi, yönetsel yaklasimlari, kalite felsefesi, güçlü degerleri, sosyal sorumluluk anlayiisi, etik degerlere bagliligi, güçlü kadrosu ile çalisma hayatinda SEOYENER sürdürülebilir büyüme haritasini çizmektedir.

 
Cumhuriyet Mahallesi, Istiklal Cd. 39/a
Türkoglu/K.maras
0 537 245 4342
0 543 979 9086

Referanslar

Yazilimlar

Haber bülteni

SEOYener firsatlarindan yararlanmak için E-bültene hemen üye ol !